ZNAJDŹ SWOJEGO INSTRUKTORA

Klaudia Byczkowska

pomorskie

ŻUKOWO/MALBORK

Właścicielka salonów kosmetycznych oraz centrum szkoleniowego Pimp my Lashes w Żukowie i Malborku. Od ponad 10 lat w zawodzie kosmetyczki oraz 8 lat w zawodzie instruktora stylizacji brwi i rzęs. Właścicielka sklepu internetowego oraz współuczestniczka wydarzeń branżowych oraz najlepszych szkoleń w Polsce i na świecie. Jej pasją jest zdrowa i piękna stylizacja brwi i rzęs, dlatego postawiła na firmę Lash Super Booster, która spełnia jej oczekiwania. Klaudia wytrwale dąży do postawionych sobie celów i stara się jak najlepiej przekazać wiedzę swoim kursantom. Stałe podnosi swoje kwalifikacje a na koncie ma setki przeszkolonych kursantek.

Zakres szkoleń:

Michalina Mielnicka

pomorskie

GDAŃSK

Właścicielka LaVish Beauty Studio w Gdańsku – miejsca stworzonego z uwielbienia do kobiecego piękna – zajmująca się stylizacją rzęs od 2013 roku. Pasjonatka stylizacji rzęs i brwi, która swoją miłością zaraża nie tylko na szkoleniach, a również w mediach – zarówno społecznościowych, jak i na autorskim blogu o stylizacji rzęs Lash Artistry Poland oraz w publikacjach do branżowej prasy. Prawdziwa miłośniczka kobiecego piękna, w pełni zaangażowana w realizowanie swojego hobby oraz nieustanne poszerzanie wiedzy, z największą przyjemnością przekazując ją kursantkom w różnorakich formach, opierając swoje szkolenia na jak najprzystępniejszym przyswajaniu wiedzy na każdym z poziomów. Do każdej kursantki i sytuacji podchodzi indywidualnie, dając z siebie maksimum możliwości i zaangażowania.

Zakres szkoleń:

Żaneta Stoszek

śląskie

GLIWICE

Zajmuje się stylizacją rzęs i brwi już od 10 lat. Aby być na bieżąco nieustannie doszkala się i pogłębia swoją wiedzę u najlepszych stylistek z całego świata. Kilkukrotna laureatka Mistrzostw Stylizacji Rzęs na arenie międzynarodowej i uznana instruktorka mogąca się pochwalić niemałą grupą zadowolonych kursantów. Uwielbia pracować z kolorami i tworzyć piękne stylizacje z użyciem produktów do laminacji i henny pudrowej. Praca jest jej pasją. Kocha upiększać twarze oraz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kursantom. Jest osobą niezwykle ciepłą i otwartą ale jednocześnie bardzo wymagającym “nauczycielem“. Zawsze dąży do perfekcji i nieustannie szuka nowych wyzwań. Ciężko pracuje na swój sukces dzięki czemu w 2015 roku otworzyła swój wymarzony salon Studio Profesjonalnej Stylizacji Żaneta Stoszek w Gliwicach.

Zakres szkoleń:

Karolina Żelichowska

kujawsko-pomorskie

TORUŃ

Mimo iż w branży jest od 6 lat, swojego rozwoju nie widzi końca.
Karolina pragnie aby jej usługi były świadczone na najwyższym poziomie,
stylizacja rzęs jest jej ogromną pasją i miłością.
Do każdego szkolenia przygotowuje się indywidualnie.
Każdy wieczór przed szkoleniem przegląda skrypt oraz prezentacje, a w dzień
szkolenia zawsze jest godzine przed rozpoczęciem w sali, na posterunku.
Mimo czasu który minął, odkąd dołączyła do Lami Super Booster, przed każdym
szkoleniem zastanawia się czy podoła tej odpowiedzialności jaką niesie rola nauczyciela.

Zakres szkoleń:

Angela Teresa Jaworska-Warmbier

pomorskie

Gdynia

Angelica to stylistka, która nie boi się żadnych wyzwań i barier, sukcesywnie każdą z nich przełamuje. Charezmatyczne usposobienie Angeliki doskonale uzupełnia przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny i merytoryczny, pozwalając kursantkom na łatwe i przyjemne przyswajanie wiedzy. Fundamentem prowadzonych szkoleń jest perfekcyjne przygotowanie kursantek do samodzielnej pracy – zarówno w kwestiach teoretycznych, jak i w praktyce. Jeśli szukasz instruktora, który przyjmie Cię z otwartym sercem, szlifując niczym diament to jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Zakres szkoleń:

Magdalena Piotrowicz

zachodnio-pomorskie

Szczecin

Magdalena początkowo do zabiegów liftingu rzęs podchodziła bardzo sceptycznie, nie była przekonana o bezpieczeństwie tego zabiegu, bała się wprowadzać usługę, której nie była pewna. Jednakże w lutym 2018 podjęła decyzję o tym, że musi spróbować czegoś innego niż dotychczas.

Za co Magda ceni lifting rzęs? Sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.
Klientki, które narzekają na swoje krótkie, słabe, proste bądź długie ale rosnące w dół rzęsy, są oszołomione możliwościami jakie daje lifting rzęs. Najbardziej cieszy ją radość Pań, które patrzą w lusterko i nie wierzą, że bez doklejania czegokolwiek mają tak piękne rzęsy!Cechuje się dużą cierpliwością, opanowaniem, empatią i spokojem ducha. Jestem na pewno osoba wstydliwa i publiczne wystąpienia mnie bardzo krępują, jednakże szkolenia indywidualne to mój konik. Kursantki po szkoleniu twierdzą, że nie ma sytuacji, które mogłaby wyprowadzić Magdę z równowagi oraz, że jest bardzo dokładna i pedantyczna. Podczas szkoleń stara się, aby atmosfera była przyjazna ale nie ogranicza to jej wymagającego podejścia.
Kieruje się dewizą ” SUKCES MOICH KURSANTEK, TO MÓJ POWÓD DO DUMY “.

Zakres szkoleń:

Agata Graczyk

łódzkie

Łódź

Agata od 3 lat prowadzi swoje własne studio. Jej przygoda rozpoczęła się w zasadzie od stylizacji paznokci, ale już od dłuższego czasu swoją miłość przelała na stylizację rzęs i brwi, bo właśnie z tej dziedziny czerpie najwięcej satysfakcji.  Cały czas się uczy się i dokształca, bo uważa że, w tym zawodzie jest to niezbędne. Nie lubi “fuszerki” i zawsze stawia na jakość. Ceni sobie pracę na dobrych produktach stąd chęć zostania instruktorem Lami Super Booster. Jest sympatyczną osobą z poczuciem humoru i nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktu z ludźmi, co uważa za ważną cechę w sylwetce instruktora.

Zakres szkoleń:

Aleksandra Oberenkowska

dolnośląskie

Wałbrzych

Z branżą beauty zawodowo jest związana od roku 2018, początkowo zajmowała się tylko stylizacją rzęs oraz henną pudrową, rok później nawiązała współpracę z marką Jolash Polska jako Instruktor Stylizacji Rzęs. W tym samym roku, w listopadzie 2019 ukończyła szkolenie z liftingu i laminacji produktami marki Thuya i to był strzał w 10! Zakochała się w obu zabiegach, w ich efektach oraz w wykonaniu, a przede wszystkim w produktach, które dają wiele możliwości stylizacji rzęs i brwi. Chciałaby tą miłością do zabiegów oraz produktów zarażać swoje kursantki, dlatego zdecydowała się dołączyć jako Instruktor do Lami Super Booster, gdzie jakość preparatów jest na 1 miejscu.

Zakres szkoleń:

Skontaktuj się z nami

    v

    Poznaj profesjonalne produkty włoskiej marki Lash Super Booster.